Nejsem poskytovatel zdravotních služeb.

  • Jana Vejsadová

Konání kurzů je obnoveno. Nově vypsaná témata. Zařazeny nové kurzy: DUO VESMÍRNÉ ČTENÍ 27.- 28. 4. 2024 / BAREVNÉ RELAXACE, PROGRAMY ZÁMĚRŮ a DUO VESMÍRNÉ ČTENÍ 8.- 9. 6. 2024 / SÍLA POZITIVNÍHO MYŠLENÍ a VOLÁNÍ INTUICE. Objednávky otevřeny, počet limitován. Případně mě kontaktujte na: janavejsadova@skolazdravehozivota.cz, +420 608 548 955.

Meditace pro začátečníky

POCHOP a UTIŠ svoji mysl BEZPEČNÝMI metodami meditací. POCHOP a UTIŠ vnitřní pláč svojí DUŠE.

-Hledáte metody fyzického uzdravení?

-Hledáte metody psychického uzdravení?

-Hledáte způsoby, jak utišit strachy z nedostatku?

-Hledáte způsoby, jak správně a účinně meditovat?

-Hledáte možnosti, jak zklidnit tělo i duši?

-Hledáte možnosti, jak konečně nastartovat šťastný život?

Meditace, relaxace, vizualizace, dýchání…. To vše a mnohem více objevíte v jednodenním kurzu s názvem MEDITACE PRO ZAČÁTEČNÍKY. Meditace je účinná forma pro začátek, kdy chcete na sobě pracovat, či dosáhnout klidu. Ale… Aby tato metoda byla opravdu účinná směrem, kterým chceme, je nutné vědět, jak na to. Je nutné, aby byla metodou BEZPEČNOU. Jak se BEZPEČNĚ naučit MEDITOVAT, to je záměrem tohoto kurzu. Celých sedm hodin pohodové praxe dýchání a meditačních cvičení, které vás svojí jednoduchostí naprosto nadchnou.

Kurz probíhá:

Vždy od 9:00 do 16:30 h.

Nejbližší termíny a místa konání:

- v jednání na 2022 / pátek, Žižkova 280, HAVLÍČKŮV BROD

 

Pravidla pro meditaci, přesné návody na meditaci a praktické cvičení. Výborný kurz a skvělá lektorka.

Ivana, Meditace pro začátečníky

 

Pravidla. Kurz je krásný a silný, hloubkově vedený na meditaci. Ujasnění jak si meditaci užít.

Miloslava, Meditace pro začátečníky

 

Super, uvolnění, skvělá atmosféra. Díky!

Iva, Meditace pro začátečníky

 

Krásný - velmi hluboké prožitky.

Jana, Meditace pro začátečníky

 

Dokonale splnil, co jsem si od něj sliboval, děkuji.

Jiří, Meditace pro začátečníky

 

Skvělé, pro mě jako stvořené, naučit se správně meditovat pod dohledem odborníka.

Ludmila, Meditace pro začátečníky