Nejsem poskytovatel zdravotních služeb.

  • Jana Vejsadová

Konání kurzů je obnoveno. Nově vypsaná témata. Zařazeny nové kurzy: DUO VESMÍRNÉ ČTENÍ 27.- 28. 4. 2024 / BAREVNÉ RELAXACE, PROGRAMY ZÁMĚRŮ a DUO VESMÍRNÉ ČTENÍ 8.- 9. 6. 2024 / SÍLA POZITIVNÍHO MYŠLENÍ a VOLÁNÍ INTUICE. Objednávky otevřeny, počet limitován. Případně mě kontaktujte na: janavejsadova@skolazdravehozivota.cz, +420 608 548 955.

Co je buněčná paměť...

Paměť buněk, buněčná paměť či programování buněčné paměti… Termíny, které mají pro mnohé v sobě něco tajemného, neznámého, chcete-li záhadného…Často se ptáte, co přesně je ta buněčná paměť, se kterou pracuji na kurzech a terapiích při uzdravování.

 

Odpověď je jednoduchá

Naše tělo se skládá z buněk. Buňky jedince se několikrát za život mění a můžu odpřisáhnout, že rozhodně vaše tělo už dávno nemá buňky, se kterými se narodilo. Buňky umírají a jiné se zase rodí. To je velmi dobrá zpráva…

Toto zjištění mně naprosto fascinovalo. A ještě více mně fascinovalo, když jsem zjistila, jak se dá ku prospěchu využít programování buněk. Buňky si totiž zachovávají programy, které mu dáme k dispozici.

 

Pojďme si nalít čistého vína. Všichni se snaží být v obraze…

Snažíme se být v obraze a mít přehled. Jsme přesvědčeni, že je to nutnost. A protože žijeme svoje životní situace a často žijeme i situace druhých a také vnímáme příběhy ze seriálů a hrůzy ze zpráv, buňky mají dostatek materiálu na vytvoření si záznamu. A upřímně… je jim jedno, zda se jedná o události naše nebo události televizní. Buňky jsou opravdu šikulky a pamatují si vše. A nejen to, jsou šikulky, které jsou velmi upovídané. Předávají informace buňkám právě narozeným a ty tuto tichou poštu posílají dál. A záznamy jsou na světě.

 

Strachy jako odraz zkušeností…

Strachy, kde se vzaly? Naše buňka se budí pouhou vzpomínkou.

 

Určitě znáte situaci, kdy jedete autem, a z rádia se ozve písnička. „Hm, tak tuhle písničku jsem poprvé slyšela na večírku, kdy jsem se poznala s Toníkem“, můžete si pomyslet. A také vám hned naskočí vzpomínka na ten večer. Uvědomíte si, že se tam tehdy odehrála rvačka, která nebrala konců. Ano, toto je vaše vzpomínka. A z této vzpomínky si vytvořila buňka záznam. Má takzvanou zkušenost. Zkušenost, že jistá písnička je svázaná se rvačkou. A že půllitry lítaly hodně blízko. Raději spustíme ALARM. Na blízku je nebezpečí!!!

 

Záznam budí buňku, buňka spustí ALARM

 

„Krásná písnička“, pomyslíte si, ale z čeho vám je divně od žaludku, to vám hlava nebere. Přece jste nic špatného nesnědli. Omyl… Právě se ozvala buněčná paměť.

Nejen, že si stále dobrovolně nabíráme další záznamy a strachy. My se dokonce ještě nenaučili, zbavit se těch původních. A právě tady mám já pro vás úžasné zprávy. Mám totiž za sebou poznání. Sama na sobě jsem pochopila, sama jsem zpracovala a sama na sobě odzkoušela, jak funguje výmaz a programování buněčné paměti.

 

Máte snad strachy?

Máte snad strachy? Jste každý večer v obavách, co bude zítra? Nebo trpíte nespavostí, byť jste celý den pracovali a jste unavení? Možná vás zatím jenom bolí záda nebo máte tik. Nebo máte migrénu? Neumíte zastavit mysl a pochybnosti, jak splatíte úvěr?

 

Můžete to řešit u lékaře a užívat léky, které na čas vaše nepříjemné projevy utlumí. Ale také můžete začít pracovat na sobě pod odborným vedením a chemii ponechat stranou. Můžete se totiž dát na cestu k trvalému uzdravení jako já.

 

Nejen já, ale už i klienti mají výsledky. Také vás fascinuje ta jednoduchost. Změnu života k lepšímu máme všichni ve svých rukou. Stačí vědět jak odstraňovat staré záznamy a jak programovat nové, aby ty události přicházející byly ucházející .

A já dokonce vím, že můžou být KOUZELNĚ SKVĚLÉ.

Více na Kurzy Školy zdravého života nebo Kurzy Brány Zdraví