Sezení, která probouzí

Chcete PROBUDIT svoji radost, překonat strach, pochybnosti, únavu či bolesti a nahradit je ZDRAVÝM SEBEVĚDOMÍM?

Cítíte potřebu osobního, chcete-li duchovního vedení k nalezení spokojenosti a individuálního uchopení situací, které vyústí v sebelásku a skutečnou pomoc?

Jsem přesvědčena, že jsou okamžiky, které člověk v dané chvíli nevidí jako řešitelné. I já jsem byla několikrát v takové situaci. Byla jsem na kolenou a tehdy jsem optimismus neuměla vzbudit sama. Už toho bylo prostě moc. Byla jsem tak ochromena, že jsem neměla dostatek síly přihlásit se na kurz a odjet na něj. Náhody neexistují, ale to vím teď. Tehdy jsem „náhodou“ získala kontakt na osobního průvodce, duchovního učitele, který mne po cestě za svobodou vedl. Jeho duchovní vedení se pro mne stalo živou individuální pomocí ze situací, které byly součástí kruhu STRACHŮ, PODCEŇOVÁNÍ, BEZMOCI a ÚZKOSTÍ. Duchovno se nedá naučit, to se musí žít. A tak jsem krůček po krůčku situace žila přesně podle návodu svého učitele. Po půl roce jsem zaregistrovala významné změny v mém životě. Život mne začal bavit a do dnes to trvá. JSEM ŠŤASTNÁ..

Pochopila jsem, že způsob, kterým se do nežádoucí situace dostanete nelze praktikovat pro její odstranění. K tomu je třeba nadhled a ten nemáte, pokud se vás situace týká. Tak se zastavte a zvažte, zda jste adeptem pro sezení. A co vás naučím? Není sezení jako sezení. Začneme na odstranění únavy, najdeme pramen radosti a pak jej vzbudíme. Naučím vás nadhledu a pak … sami zjistíte, jak pracovat s intuicí, abyste našli smysl života. Sebevědomí, trvalá kondice, radost, úžasná práce, bohatství, rodinný život… To vše je odpovědí a darem za NAŠI – VAŠI skvělou práci na sobě. Jsem tu pro vás.

Už jste zaregistrovali tuto moji větu?

Díky zoufalé situaci jsem dnes tam, kde jsem…

Tuto větu jsem vědomě zahlásila již několikrát osobně a právě touto větou poukazuji na velkou a zásadní věc. Tato věta je varováním a současně pohlazením a nadějí. Pokud se chcete obracet na průvodce, nehledejte ho. Náhody přece neexistují. Takže pokud si vás „náhoda“ našla a čtete tyto řádky…Já už to, co hledáte vy, našla, a víte jak? Vstoupil mi do cesty duchovní učitel a otevřel mi oči a nejen to, on mne naučil, používat v životě i oko třetí. Tento zázrak dnes mohu naučit já vás.

  

Sezení a osobní konzultace jsou pohlazením a současně živou okamžitou PRVNÍ POMOCÍ pro hledající.

Jaké druhy sezení a konzultací využívám a upřednostňuji?

Úvodní seznamovací konzultace

Individuální sezení

Mentální audit a čištění na dálku

Konzultace na dálku

Detoxikační pomoc

A v čem jsou tato sezení jiná? Co vám přinesou?

- Sjednotíme, co je společný záměr sezení

- Seznámím vás s detaily, které jsou ke změně života nutné

- Seznámím vás se způsoby, kterými je možné změnu uskutečnit

- Získáte podrobné návody, jak postupovat a jak je doma praktikovat

- Sami na sobě si prakticky odzkoušíte vysvětlenou látku

- Získáte individuální doporučeníchronologickému postupu či splnění potřeb

- Nastartujete pod odborným vedením proces rozvíjení intuice

- Cíleně a celostně pracujete na zvyšování úrovně vědomí / poznání

- Pracujete cíleně na buněčné paměti programováním

- Sjednotíme časové rozvržení společné práce na vaší krásné duši a vašem těle

Cena za úvodní seznamovací konzultaci je 350 Kč. Cena za následující konzultaci či sezení v trvání jedné hodiny je 700 Kč. Mentální audity a čištění / prostoru či osoby lze objednat za 800 Kč / hodina. Každé sezení včetně konzultace je odborně vedeno a vy získáte motivaci a chuť do života. Způsob sezení a složení konkrétních služeb určuji sama aktuálně dle potřeb každého z vás. Práce na sebeuzdravovacím procesu je svobodnou vůlí obou stran. Proto vás vedu pohodově a současně efektivně nejkratší možnou cestou k výsledku či docílení záměru. S postupy jste vždy předem obeznámeni.

Tak co vy na to?

Je prvních 350 Kč hodně nebo málo?

Stojí za to se zastavit a zeptat se sám sebe. Jde přeci jen o váš život a ten, jak jistě víte, máte ve svých rukách. Ostatně, to konečné rozhodnutí, co dál můžete uskutečnit až po hodinové konzultaci, která je měřena tak málo. Tak co? Poskytnete svému tělu steak za 350 Kč nebo raději nasytíte svoji duši stravou duchovní, která otevírá dveře ke svobodě?

Pokud říkáte ANO novému životu, stačí mi zavolat.  ANO, svůj příběh si píšu já.

Není sezení jako sezení

Už dávno vím, že moje trápení ukončilo moje rozhodnutí změnit se. Rozhodně s tím nemají co dělat informace. Moje trápení vyřešilo osobní poznání a pochopení, ke kterému jsem došla díky propracované strategii a vedení duchovním průvodcem. Nyní nabízím pomocnou ruku já vám…

Jsem přesvědčena, že si vyberete…

Neodpovídám za váš život, odpovídám za svoji práci.

A to je moje záruka spokojenosti,

aby se vám dobře nově žilo…

Máte-li chuť změnit svůj život …

Máte-li chuť mít se líp…

Máte-li chuť jít po cestě se mnou…

 

OBJEDNEJTE SI VYBRANOU SLUŽBU TEĎ / 608 548 955

Úvodní seznamovací konzultace

Individuální sezení

Mentální audit a čištění na dálku

Konzultace na dálku

Detoxikační pomoc

 

Honí se vám teď hlavou, že jste zřejmě našli tu správnou cestu pro život?

Děkuji za možnost vás po ní vést. Tak pojďme…a úsměv prosím J