Nejsem poskytovatel zdravotních služeb.

  • Jana Vejsadová

Konání kurzů je obnoveno. Nově vypsaná témata. Zařazeny nové kurzy: DUO VESMÍRNÉ ČTENÍ 27.- 28. 4. 2024 / BAREVNÉ RELAXACE, PROGRAMY ZÁMĚRŮ a DUO VESMÍRNÉ ČTENÍ 8.- 9. 6. 2024 / SÍLA POZITIVNÍHO MYŠLENÍ a VOLÁNÍ INTUICE. Objednávky otevřeny, počet limitován. Případně mě kontaktujte na: janavejsadova@skolazdravehozivota.cz, +420 608 548 955.

Karma a moc duše

KARMA jako čin, KARMA jako následek. Tvoje DUŠE již mluvit umí, jen pokorně čeká, až jí dáš slovo. POZNEJ zákonitosti karmy, ať svůj život můžeš změnit k lepšímu

- Nevíte, co přesně je karma?

- Nevíte, co přesně karma způsobuje?

- Nevíte, proč karma ovlivňuje váš život?

- Nevíte, proč má karma vliv na vaši přítomnost i budoucnost?

- Nevíte, jak duše souvisí s karmou? 

- Nevíte, jak duše může ovlivnit karmu?

Tajuplný a zásadní jednodenní kurz, který vám objasní veškeré otázky CO, PROČ, JAK. Sedmihodinový kurz, díky kterému pochopíte, co je KARMA. Pochopíte, jakou moc má DUŠE. Pochopíte, jak svůj život uchopit, aby se stal lepším, kvalitnějším a bohatším. Mapu na cestu za poznáním mám pro vás připravenou.

Součástí kurzu je relaxační cvičení na závěr.

Kurz probíhá:

Vždy od 9:00 do 16:30 h.

Nejbližší termíny a místa konání:

- v jednání na 2022 / sobota, Žižkova 280, HAVLÍČKŮV BROD

 

Praktický návod na využití zákona karmy a uplatnění v životě = Děkuji krásně.

Ivana, Karma a moc duše

 

Inspirující.

Peter, Karma a moc duše